ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

مدیرعامل بیمه سلامت در دیدار با مدیران ستادی بیمه سلامت استان کرمان خواستار توجه بیشتر کارکنان به حوزه های کاری شان دربحث ارتقا فعالیتها شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: خبرهای مهم

مدیرعامل بیمه سلامت در دیدار با مدیران ستادی بیمه سلامت استان کرمان خواستار توجه بیشتر کارکنان به حوزه های کاری شان دربحث ارتقا فعالیتها شد.

به گزارش خبرنگار نسیم سلامت، محمد جوادکبیر امروز صبح در نشست با مدیران ستادی اداره کل بیمه سلامت کرمان گفت:بهره وری نظام اداری باید در تعامل با برنامه راهبردی بیش از پیش ارتقا یابد.

 

وی با اشاره به اینکه بهره وری تنها با توجه والتفات تک تک مدیران واحدهای ستادی وشهرستانی میسر می شود گفت: سازمان به شرطی پویا تر می شود که روسای واحدها نیزبا زیرمجموعه های خود میزان تحقق اهداف، برنامه ها وچالش های کاری را رصد نمایند.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران تصریح کرد: مسئولیت ها باید تقسیم شده ومرتبا کارهای انجام شده گزارش شود تا کل مجموعه در جریان اقدامات انجام شده درسیستم، قرار بگیرید.

کبیر با بیان اینکه دغدغه ما در سال 92وجود گره های کاری با نظام سلامت بود گفت: این گره ها به گونه ای درسیتم ریشه دوانده بود که برخی واحدها کارشان رباتیک وار انجام می شد.

وی با تاکید براینکه در اساس نامه سازمان به نظام ثبت بندی بیمه توجه شده است و این به معنای آن است که به طور مثال  اگر اداره اسناد ما سندی صادر می کند منطقی که پشت این کار است چیست.

کبیر اظهار کرد: جمع آوری داده ها واطلاعات داخل سازمان باید به صورت مهندسی شده تبدیل به داشبورد مدیریتی برای تصمیم گیری مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران افزود: ادارات ستادی اداره کل باید تصویری از هرم سنی جمعیت ،باربیماری های جمعیت بیمه شده به ازای هرصندوق یا محیط جغرافیایی خود را بداند واصلا بداند برای چه جمعیتی چه خدمتی وبا چه قیمتی خرید خدمت می کندونتیجه این خرید چقدر به ارتقای سلامت اثرگذارخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو دیدگاه بیمه ای در کشور وجود دارد افزود: دیدگاه (ان اچ اس) نظام طب عمومی و دیدگاه (اس اچ آی)بیمه سلامت اجتماعی  وفارغ از این دیدگاهها همه اذعان داریم که بایدنظام بیمه را کارآمدتر از قبل نمود.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران افزود: در کنار این مسائل بایدبدانیم چه ارتباطی بین هزینه وپرداخت هایمان وجود دارد ، و طبق فرمایشات رهبر انقلاب کنترل تقاضا باید در سرلوحه بحث های بیمه ای باشد.

کبیر اظهار کرد: باید نظام دیده بانی خوبی در اداره کل بیمه سلامت کرمان مستقر باشد  ومدیریت دیوان سالاری را کنار بگذاریم.

وی از اختصاص دفترمشترک ویژه دپارتمان آینده پژوهی در بیمه قدردانی کرد وگفت: با استقرار دپارتمان آینده پژوهی در اداره کل بیمه سلامت کرمان وادغام ساختاردانشگاه وبیمه در محل این دفتر و حضور اعضای هیئت علمی ،نشان از توجه همکاران بیمه سلامت به ارتباط علم وصنعت وپیشبرد اهداف سازمانی به همراه تولید شواهدعلمی است.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران با اشاره به تقسیم بندی کشور به 10منطقه بیمه ای ،خاطرنشان کرد: امیدواریم با جلسات مشترک مناطق و راهکارهایی که هر یک از استانها در مناطق ارائه می دهند، طرحی نو دراندازیم.

وی در پایان خواستار اعتماد مدیران استانی بیمه سلامت به عوامل ستادی و مدیران زیردستی شد وگفت: این مسئله باعث می شود در بسیاری از مواقع به جهت این اعتماد سازی کارها بهتر پیش رود بدون آنکه زمان ووقت را هدر دهیم.

محمدجعفری مدیر کل بیمه سلامت استان کرمان نیز در این جلسه گفت:صحبت های مدیرعامل بیمه سلامت ایران جرقه ای برای بیشتر کارها ایجاد کرد.

وی افزود: نرم افزاری جهت بررسی شاخص های ارتقا خدمات در استان کرمان در دستور کار است  که گزارش سالانه ای به شما برای میزان تحقق اهداف ارائه می دهد که تاکنون 40درصد کارتهیه این نرم افزار انجام شده است.

بازدید 3664 بار
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 مهر 1395 ساعت 11:47