ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

۹۰ درصد زیرساخت‌های الکترونیکی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان ایجاد شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ۹۰ درصد زیرساخت‌های الکترونیکی در دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حمیدرضا رشیدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان صبح امروز در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان که با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه سلامت کشور، محمدجواد فدایی استاندار کرمان، محمدرضا پورابراهیمی و محمدمهدی زاهدی نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: در کرمان از اوایل سال ۹۷ با رویکرد بهینه‌سازی منابع اقداماتی آغاز شد.

وی با بیان اینکه با پیگیری و مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی و پیگیری بیمه سلامت استان در نیمه سال ۹۷ طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در کرمان رقم خورد عنوان کرد: ۹۰ درصد زیرساخت‌های الکترونیکی در دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه آموزش‌های لازم در این حوزه انجام شده است گفت: در بخش خصوصی مطب‌ها و داروخانه‌ها کار آغاز شده و تاکنون ۵۰ هزار نسخه الکترونیکی در استان کرمان ثبت شده است.

وی با بیان اینکه تمام داروخانه‌ها و مراکز پاراکلینیک نسخه‌نویسی الکترونیکی دارند افزود: متاسفانه هنوز در کلینیک‌های دانشگاه‌های کرمان اتصال برقرار نیست و پیگیر هستیم تا در این مراکز هم اجرا شود.

رشیدی‌نژاد با اشاره به اینکه طرح نسخه الکترونیک در کرمان کلید خورده است و امیدواریم مطابق برنامه زمان‌بندی اجرایی شود گفت: کار برای کاربر باید ساده شود و هنوز این سادگی وجود ندارد که باید مشکلات موجود برطرف شود.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان