ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

در مسابقات علمی نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت اعلام شد: کرمان با 70 ایده رتبه اول مسابقات علمی نخستین رویداد هم اندیشی را کسب کرد.

 

در نخستین مسابقات علمی رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت استان کرمان با 70 ایده رتبه اول این مسابقات را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامتم استان کرمان: طی فراخوان عمومی که از 15 آذرماه تا 26 دی‌ماه 1397 منتشر شد بیش از 27000 نفر از سامانه shareidea.ihio.gov.ir بازدید بعمل آوردند و 737 نفر از آنها در سایت ثبت‌نام کردند. از 496 ایده‌ای ثبت شده در سامانه رویداد، 177 ایده توسط ذینفعان برون سازمانی و 319 ایده توسط همکاران درون سازمانی ارائه شده بود که استان کرمان با 70 ایده رتبه اول را کسب کرد.

پس از داوری مرحله اول ایده‌های ارسالی، تعداد 36 ایده (8 ایده از ذینفعان برون سازمانی و 28 ایده از همکاران سازمانی) به مرحله دوم داوری راه یافتند. که از 28 ایده مذکور به ترتیب استان های کرمانشاه با 6 ایده، کرمان با
5 ایده و آذربایجان شرقی با 4 ایده بیشترین فراوانی نفرات برای حضور در مرحله دوم را به خود اختصاص دادند.

به محسن بیجامی، مهدی صادقیان، امیر اکبرزاده، فیروزه هاشمی و عصمت رحیمی فر که ایده های برگزیده از استان کرمان در مرحله دوم  بودند، در در مراسم اختتامیه لوح تقدیر اهدا شد.

در داوری مرحله دوم که توسط نه نفر از اندیشمندان و صاحب‌نظران حوزه بیمه سلامت به عنوان اعضای کمیته علمی رویداد هم‌اندیشی انجام پذیرفت، در نهایت 4 ایده با کسب امتیازات لازم از کمیته علمی در سه محور کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، نظارت بر خدمات بیمه سلامت و آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت به عنوان برگزیدگان نخستین رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت انتخاب شدند.

از چهار نفر برگزیده این رویداد، 3 نفر از ذینفعان برون سازمانی و 1 نفر از همکاران سازمانی که در مراسم اختتامیه‌ این رویداد که با حضور مدیرعامل محترم سازمان در روز یکشنبه 30‏/04‏/1398 در ستاد مرکزی برگزار گردید، لوح تقدیر و جایزه 4 میلیون تومانی به نفرات برگزیده اهدا شد.