ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

برگزاری جلسه دموی سایت سی طب

 

جلسه دموی سایت سی طب: ارائه دهنده خدمات آزمایشی، درمانی و مراقبتی در منزل انجام شد

جلسه دموی سایت سی طب جهت ارائه خدمات سلامت در منزل و محل کار با عناوین خدمات آزمایشی، درمانی و مراقبتی در منزل با حضورمدیر کل دکتر محمد جعفری،دکتر حجت شاهرخی دبیر مطالعات اداره کل، دکتر مجتبی اسدی مدیر کل روابط عمومی استانداری و دکتر مهر الحسنی مشاور استاندار و همکاران مرتبط در دانشگاه علوم پزشکی،بهزیستی،نیروهای مسلح وتامین اجتماعی برگزار گردید.

سی طب مجموعه ارائه‌ دهنده خدمات سلامت در منزل و محل کار است. سی طب یک "آزمایشگاه" یا "مرکز درمانی" نیست. بلکه تلاش می‌کند تا از طریق اتصال کاربران به آزمایشگاه‌ های معتبر، پرستاران کارآزموده و پزشکان تخصص، انجام خدمات سلامت در محل را برای کاربران تسهیل نماید.

دسترسی ساده و سریع به صورت ۲۴ ساعته به خدمات پزشکی در منزل، بی‌شک یکی از نیازهای مهم بیماران با شرایط خاص است. از آنجای که حضور در مراکز درمانی در شهر های بزرگ نظیر تهران ، اصفهان ، مشهد ، یزد ، کرمان بدلیل ترافیک و اتلاف وقت پرهزینه است که حضور افراد مسن یا ناتوان و بیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند را با مشکلات مواجه می کند، سی طب امکان استفاده از خدمات پزشکی در منزل را فراهم کرده است. در حال حاضر خدمات پزشکی سی طب شامل: ویزیت پزشک در منزل ، مشاوره پزشکی ، ویزیت پزشک متخصص در منزل ، خدمات فیزیوتراپی و رادیولوژی و سونوگرافی در منزل است. شما می‌توانید از طریق سایت سی طب نسبت به استفاده از خدمات پزشکی در منزل اقدام کنید.